Aktualności

03 czerwca 2016

Kolekcja Jesień/Zima 2016-2017

JZ 2016/17

Jak co sezon, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką paletę wzorów, materiałów i zdobień.
W tym sezonie kolekcja dedykowana jest osobom w różnym wieku ceniącym komfort i wygodę oraz ciekawy design. Nowe modele dostępne w różnych opcjach kolorystycznych na pewno znajdą wielu zainteresowanych. Ciekawe, kolorowe, a jednocześnie komfortowe materiały, zgodne z trendami w tym sezonie pozwolą odpocząć stopom po zapracowanym dniu.

Na począteku chcielibyśmy zaprezentować Państwu nowości pośród materiałów.

W sezonie JZ2016/17 proponujemy materiały zdobione wielobarwnym drukiem cyfrowym o różnych wzorach. Wśród tych wzorów jeden jest naszym pomysłem i nie znajdą go Państwo u naszej konkurencji.

• Nadruki kwiatowe

• Liście

• Imitujące splot sweterkowy

• Ciekawą propozycją jest nadruk w króliczki

Nowością również są kolorowe ozdoby z filcu wzbogacone cyrkoniami, które czynią nasze modele jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Chciałabym również nadmienić, że stosowane przez nas filce charakteryzuje odpowiednia wytrzymałość na rozciąganie, odporność na tarcie oraz trwałość wybarwienia.


Wśród NOWYCH MODELI dominują wzory z regulacją w postaci gum, rzepów oraz zamków. Proponowane przez nas rozwiązania regulacji zwiększają komfort i dopasowanie do stopy ułatwiając poruszanie się.Współcześni użytkownicy zwracają coraz większą uwagę na to, w czym chodzą na co dzień. „Wychodząc naprzeciw” ich oczekiwaniom proponujemy kilka wzorów z miękkimi wyściółkami, które w znacznym stopniu podwyższają komfort użytkowania.


W naszej ofercie również mężczyźni znajdą coś dla siebie. Interesujące zdobienia(hafty, nadruki) „miękkie” materiały i wzornicza różnorodność, przyciągną uwagę wielu Panów.


W obuwiu profilaktycznym duży nacisk kładziemy na komfort, jednocześnie staramy się by modele były estetyczne i ciekawe. W tym sezonie oferta obuwia profilaktycznego została rozszerzona o dwa modele na formie Diana. W których zwiększone wymiary obwodu przodostopia oraz konstrukcja wykonana z uwzględnieniem miejsc stopy szczególnie wrażliwych, zapewnią wygodę również osobom z problemami stóp.


Od sezonu JZ2016 oferta obuwia profilaktycznego będzie całoroczna