Strona główna»Więcej»Ogłoszenia

Ogłoszenia

Aktualnie zatrudnimy:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA PRODUKCJI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• udział w kierowaniu pracą i pracownikami działu produkcji
• współtworzenie planów produkcyjnych i ich egzekwowanie
• zarządzanie zasobami produkcyjnymi dla zapewnienia właściwej realizacji planów
• kontrolowanie i minimalizowanie kosztów produkcji
• kontrola zgodności produktów z założeniami technologicznymi i konstrukcyjnymi
• opracowywanie informacji planistycznych (planowanie średnio i długoterminowe, bilansowanie i planowanie potrzebnych zasobów)
• nadzorowanie jakości produkcji w toku
• kontrolowanie przebiegu produkcji oraz przestrzegania przez pracowników dyscypliny technologicznej i pracy, wymogów bhp, ppoż. oraz czystości na stanowisku pracy
• sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji
• wdrażanie najlepszych praktyk w organizację i proces produkcji

WYMAGANIA
• wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
• doświadczenie na stanowisku kierowniczym
• umiejętność swobodnego i efektywnego zarządzania oraz kierowania pracownikami
• znajomość narzędzi poprawy efektywności procesów produkcji i metod wspierających proces produkcji
• znajomość metod kontroli produkcji
• umiejętność analizowania procesu produkcji i identyfikowania możliwych usprawnień
• zdolności interpersonalne, komunikatywność
• odpowiedzialność, samodzielność, determinacja w osiąganiu wyników
• dobra organizacja pracy
• umiejętność obsługi komputera i pakietu biurowego (np. MS Office)
• dyspozycyjność
• zamieszkanie w odległości do 30km

OFERUJEMY
• stabilne warunki zatrudnienia
• szkolenie adaptacyjne i wdrożenie
• możliwość rozwoju i ścieżkę kariery dopasowaną do predyspozycji i zaangażowania
• praca w zgranym zespole
• pakiet socjalny

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy kadry@adanex.pl w terminie do 17.03.2017r. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adanex sp. z o.o. z siedzibą Radlinie ul. Odległa 117,  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2002 r.  Nr 101, poz. 926    z póź. zm.)“.