Strona główna»Firma»Praca

Praca

SZUKASZ INTERESUJĄCEJ PRACY?

Jeżeli jesteś zainteresowany odbyciem praktyki zawodowej lub pracą w naszej firmie prześlij swoją aplikację
(CV ze zdjęciem). W odpowiedzi otrzymasz informację o możliwym terminie zatrudnienia.

BIEŻĄCE OFERTY PRACY

Nasza firma posiadając ugruntowaną pozycję na rynku, oferuje stabilną pracę w zgranym zespole współpracowników oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia, a także możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Aktualnie zatrudnimy:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA WYDZIAŁU PRODUKCYJNEGO I UTRZYMANIA RUCHU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• udział w kierowaniu pracą i pracownikami działu produkcji
• współtworzenie planów produkcyjnych i ich egzekwowanie
• zarządzanie zasobami produkcyjnymi dla zapewnienia właściwej realizacji planów
• kontrolowanie i optymalizowanie kosztów produkcji i utrzymania ruchu
• sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji
• zapewnienie ciągłości pracy maszyn, linii i innych urządzeń produkcyjnych
• nadzór nad procesem napraw, remontów oraz przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych
• przeprowadzanie kontroli stanu technicznego maszyn, urządzeń, narzędzi oraz przestrzegania przez pracowników dyscypliny technologicznej i pracy, wymogów bhp, ppoż. oraz czystości na stanowisku pracy
• analiza przyczyn awarii oraz wprowadzanie działań prewencyjnych
• zapewnienie sprawności techniczno-eksploatacyjnej budynków firmy oraz pozostałych urządzeń i sprzętu będącego na wyposażeniu firmy
• dbanie o sprzęt przeciwpożarowy, okresowe przeglądy sprzętu, budynków i instalacji

WYMAGANIA

• wykształcenie min. średnie techniczne
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• wiedza z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki lub pokrewne
• umiejętność swobodnego i efektywnego zarządzania oraz kierowania pracownikami
• umiejętność analizowania procesu produkcji i identyfikowania możliwych usprawnień
• zdolności interpersonalne, komunikatywność
• odpowiedzialność, samodzielność, determinacja w osiąganiu wyników
• dobra organizacja pracy
• umiejętność obsługi komputera i pakietu biurowego (np. MS Office)
• dyspozycyjność
• zamieszkanie w odległości do 20km

OFERUJEMY

• stabilne warunki zatrudnienia
• szkolenie adaptacyjne i wdrożenie
• możliwość rozwoju i ścieżkę kariery dopasowaną do predyspozycji i zaangażowania
• praca w zgranym zespole
• pakiet socjalny

Spełniających wymagania kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych, w terminie do dnia 02.12.2017r. na adres mailowy kadry@adanex.pl