Strona główna»Firma»Zalety obuwia Adanex

Zalety obuwia Adanex

 

ADANEX specjalizuje się w produkcji komfortowego obuwia rekreacyjnego (sandały, klapki) oraz domowego, dla dorosłych i młodzieży.
Z uwagi na  fakt, że podeszwa wykonywana jest z poliuretanu, obuwie marki Adanex  charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi.

Do najważniejszych należą :

Amortyzacja
wstrząsów

"Amortyzacja wstrząsów"

Podczas chodzenia występują drgania powstające na styku podeszwy z podłożem. W przypadku braku odpowiedniego zabezpieczenia mikrowstrząsy te w dużym stopniu przenoszone są na stawy. Zastosowanie poliuretanu o specjalnej mikrokomórkowej strukturze powoduje ich tłumienie i ograniczenie szkodliwego oddziaływania.

Dopasowanie do
kształtu stopy

"Anatomiczny kształt"

Podeszwa zaprojektowana z uwzględnieniem anatomicznej budowy stóp zapewnia stabilne chodzenie, bardzo dobre przenoszenie ciężaru ciała oraz maksimum komfortu

Lekkość

"Lekkość"

Podeszwy wyróżniają się znaczną lekkością. Lekkie obuwie nie powoduje zbędnego obciążenia nóg i stawów.

Elastyczność

"Elastyczność"

Elastyczna podeszwa pozwala na swobodne, naturalne zginanie stóp.

Właściwy
mikroklimat

"Właściwy mikroklimat"

Stosowane materiały, w szczególności naturalne oraz technologie, wpływają na podwyższenie komfortu wewnątrz obuwia.

Podeszwa wykonana z poliuretanu wygląda w przekroju jak gąbka, dzięki czemu posiada przedstawione powyżej parametry. Niemniej ważna a wpływająca na komfort użytkownika, jest lekkość poliuretanu i wykonanych z niego podeszew. Poliuretan jest również materiałem antypoślizgowym co podnosi bezpieczeństwo osób noszących to obuwie. Aspekt ten jest niezmiernie ważny w przypadku obuwia przeznaczonego dla osób starszych.

Spore doświadczenie naszych projektantów w konstrukcji obuwia oraz stała współpraca ze specjalistami branży obuwniczej i ortopedami, pozwalają na tworzenie szerokiego asortymentu produktów o wysokich walorach użytkowych i zdrowotnych.