Aktualności

01 grudnia 2016

Kolekcja Wiosna/Lato 2017

W sezonie Wiosna/Lato 2017 przygotowaliśmy dla Państwa szeroką paletę nowych wzorów oraz materiałów. Kolekcja dedykowana jest osobom w różnym wieku ceniącym komfort, wygodę i wzorniczą różnorodność. Prezentowane w kolekcji materiały, zdobione wielobarwnym drukiem cyfrowym, cholewki foliowane w modne w tym sezonie wzory, na pewno znajdą wielu zainteresowanych.

 

Absolutną nowością, jest materiał naszego pomysłu, wykonany w kilku wersjach kolorystycznych,  którego nie znajdą  Państwo u naszej konkurencji.


              

Kilka nowości:
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy standardowy(klasyczny) model SARA w nowej odsłonie. Posiada on bezszwową wyściółkę, którą charakteryzuje estetyczny wygląd.


  
.

Nowej wyściółki nie mogło również zabraknąć na nowych wzorach wyjściowych. Ich interesujący wygląd dopełniają perforowane cholewki, modne dodatki  z naszym logo oraz możliwość regulacji pozwalające na idealne dopasowanie się do stopy.


 

Prezentowany sandał wykonany jest materiałów przeznaczonych dla młodszej grupy wiekowej jak i jednobarwnych tkanin.

Ten model jest już Państwu znany i cieszy się  dużym powodzeniem dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o artykuły wykonane z bardzo modnej połyskującej skóry co sprawia, że model jest  jeszcze bardziej atrakcyjny.
 


W tym sezonie na formie DAISY proponujemy klasyczny wzór w dwóch wersjach.
Na pierwszym użyliśmy irchy , którą zdobi matryca .

 

Z uwagi na duży popyt rynku na obuwie wykonane z naturalnych tkanin kolejna wersja w całości wykonana jest z bawełny. Kolejne dwa modele posiadają regulację w postaci gumek ,dzięki czemu buty dopasowują się do stóp o różnej tęgości zwiększając komfort użytkowania zachowując przy tym modny design.

 
 

 

Na  formie Venus chcąc przypomnieć klasykę wracamy do  modelu z puszkiem wykonanego z futra syntetycznego. Pozostałe modele  to klapki z regulacją  .
  

 

W naszym obuwiu duży nacisk kładziemy na komfort i wygodę, dlatego w poprzednim sezonie wprowadziliśmy do oferty model dla osób borykających się z problemem stóp jakimi są haluksy. Obuwie to cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na konstrukcję umożliwiającą stopie swobodny ruch i miękkiej, niezwykle delikatnej podszewce która chroni przed otarciami.W sezonie  Wiosna/Lato 2017 rozszerzamy ofertę o sandały, obuwie z pełnymi palcami z możliwością przełożenia paska w przód lub tył. Dodatkowo każdy z tych modeli posiada bezszwową wyściółkę.


W naszej ofercie na sezon Wiosna/Lato 2017 także mężczyźni znajdą coś dla siebie.
Każdy z przedstawianych modeli posiada inny typ regulacji, ułatwiający dopasowanie obuwia do stopy.

 

powiększ