Aktualności

01 czerwca 2017

Nowości na sezon Jesień/Zima 2017

Propozycje na sezon JESIEŃ/ZIMA 2017

 

 

W poniższym atrtykule chcielibyśmy zaprezentować Państwu nasze propozycje nowości na nadchodzący kolejny sezon Jesień/Zima 2017. Co z szerokiej gamy nowych wzorów, modeli, materiałów, haftów, aplikacji, ozdób finalnie pojawi się w nowym sezonie to się dopiero okaże, a tym czasem poniżej przedstawiamy nasze propozycje.

 

 Pierwszą grupą materiałów jakie chcę Państwu przedstawić to pluszowe dzianiny, które najbardziej zdobią naszą kolekcję ciesząc oko swoimi żywymi kolorami.


  -  kolorowe kółka – jako ciekawostkę dodam, że na obu artykułach jest materiał w jednym kolorze. Przez podklejenie go różnymi kolorami podszewki i przez wykończenie innymi kolorami lamówek,  materiał staje się zupełnie inny w odbiorze wizualnym. Takim sposobem otrzymaliśmy 2 odrębne artykuły.

Ciekawą propozycją w naszej ofercie są materiały z trójwymiarowym drukiem cyfrowym

W każdym sezonie wzbogacamy naszą ofertę o propozycje projektowanych przez nas nadruków na materiałach, które są nie tylko oryginalne ale również niepowtarzalne i nie znajdą się w związku z tym w ofercie naszej konkurencji.

Zdobienia jakie zastosowaliśmy na naszych wzorach. Zacznę od propozycji kolejnych wersji ozdób i aplikacji  filcowych, które w poprzednim sezonie były nowością i bardzo dobrze się przyjęły.

- hafty z aplikacjami,  tutaj też wybraliśmy trzy najciekawsze

- szycia ozdobne,  jak co sezon mamy klika wersji na obuwiu damskim i męskim

Nowe modele .

nowy model na formie SARA – podobne modele posiadamy już na formach FUSSBETT i PER PEDES jednak tym modelem wychodzimy naprzeciw osobom które lubią ciepło i formę SARA

nowy model na formie BIO COMFORT – można o tym modelu powiedzieć że jest nową wersją naszego sprawdzonego modelu 308/1 różnica polega na tym, że posiada regulację w postaci rzepów, co pozwala na dopasowanie obuwia do różnych tęgości stopy.

 

Na zakończenie chcielibyśmy zaprezentować ciekawą i wesołą ozdobę – haft który został nazwany przez nas „PARA NIE DO PARY” .
O co chodzi? Już tłumaczę :
Jak wszyscy wiedzą, szczególnie te osoby które zajmujące się obuwiem że para to prawy i lewy but, ale jest tu mały haczyk :
                Kobieta i Mężczyzna – Venus i Mars 
                Powszechnie wiadomo że to dwa różne światy, a przedstawione na tym hafcie ptaszki to odzwierciedlają